از بهترین و جدید ترین روش ها و همینظور کم خطر ترین روش لیکوساکشن است ، هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو یک موضوعی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند . با استفاده از این عمل جراحی می توان چربی های اضافی بدن مانند شکم ، پهلو ، ران ، بازو و ساق پا می توان استفاده کرد . این عمل جراحی بر خلاف روش های قدیمی و سنتی دیگر برای لاغری درصد آمبولی در این روش زیبایی کم و حتی به صفر هم می رسد . لیپوماتیک شکم و پهلو یک روش لاغری تایید شده توسط سازمان بهداشت می باشد .

دستگاه عمل جراحی لیپوماتیک به همراه یک موتور که با هوای فشرده کار می کند و به وسیله ای به نام کانولا گفته می شود سلول های چربی افراد را با استفاده از لرزش می شکند و از بدن افراد خارج می کند بدون این که به رگ های خونی فرد آسیبی وارد شود . از این چربی های خارج شده به دلیل سالم بودن آن ها می توان برای تزریق قسمت های دیگر مانند باسن و ران ها استفاده کرد .در این مقاله قصد داریم شما را با لیپوماتیک و هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

در جراحی قدیمی این عمل بعد از این که چربی ها را خارج کردند چربی ها از بدن افراد دور ریخته می شود اما امروزه در روش های جدید این عمل چربی ها پس از خارج شدن از بدن افراد می توانند طی انجام یک فرآیند آماده سازی شوند و توسط پزشک به دیگر قسمت های بدن که دارای یک ناهمگونی و یا یک فرورفتگی هستند تزریق می شود . از این چربی ها می توان برای تزریق در قسمت های دیگر بدن مانند باسن ، پشت ساق پا ، سینه و نواحی صورت استفاده کرد .

خطر آمبولی در لیکوساکشن که یک جراحی قدیمی برای از بین بردن چربی ها است نسبت به لیپوماتیک که یک جراحی جدید و مدرن تر است بیشتر است در ادامه شما را با مدت زمان انجام عمل لیپوماتیک آشنا خواهیم کرد .

مدت زمان انجام لیپوماتیک : مدت زمان انجام این  عمل نباید بیش از 4 تا 5 ساعت طول بکشد و هرچه مدت زمان انجام این عمل جراحی بیشتر باشد ریسک خطر آن بیشتر می باشد.

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

لیپوماتیک شکم چیست ؟

زمانی که فردی دچار اضافه وزن موضعی در ناحیه شکم و پهلو می شود و این چربی های موضعی با ورزش کردن و رژیم های غذایی رفع نمی شوند و یا این که می خواهند از طریق روش های سریع به تناسب اندام خود برسند و انتخاب آن ها لیپوماتیک شکم و پهلو می باشد . این روش عمل جراحی زیبایی باعث کاهش وزن سریع و از بین رفتن چربی های موضعی شکم و پهلو می شود و همچنین بدون درد و عارضه می شود . انجام این عمل جراحی برای افرادی مناسب می باشد که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی و بدون هیچ عارضه ای به تناسب اندام خود دست پیدا کنند .

این عمل جراحی از محبوبیت بالایی بین افراد برخوردار است و دلیل این محبوبیت آن هم این است که بعد از انجام لیپوماتیک شکم با رعایت یک سری نکات و رژیم های غذایی اثرات آن برای افراد ماندگار می شود و می توانید برای همیشه از شر این چربی ها در ناحیه شکم و پهلو خود راحت شوید .

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک همان نوعی پیکر تراشی می باشد که می توان از آن برای از بین بدن چربی های بدن استفاده کرد در ادامه شما را با عوامل تاثیرگزار در هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • مهارت و تخصص پزشک : هر چقدر مهارت و تجربه پزشک مورد نظر بیشتر باشد نتیجه با کیفیت تری از انجام این عمل جراحی به دست می آورید و به همین دلیل است که تخصص پزشک بر روی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو تاثیر گزار می باشد .
 • هزینه های کلینیک : از عوامل تاثیر گزار بر روی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو می توان به دستگاه های مورد استفاده لیپوماتیک در کلینیک ها اشاره کرد . برای مثال امکاناتی مانند تخت های مخصوص برای انجام عمل جراحی ، وجود مشاوره برای راهنمایی بیمار ، رعایت نکات بهداشتی و استفاده از لوازم یک بار مصرف نیز بر روی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو می تواند تاثیر گزار باشد .

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

مزایای لیپوماتیک

انجام این روش جراحی برای بسیاری از افراد مزایایی را دارد که در ادامه شما را با برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد .

 • یکنواختی در لایه چربی زیر پوست لیپوماتیک بسیار عالی می باشد و هیچ گونه بقایای مانده از چربی که در روش های دیگر عمل جراحی ساکشن به صورت گلوله مانند در زیر پوست دیده می شود در عمل جراحی لیپوماتیک این اتفاق نمی افتد .
 • در این عمل جراحی افراد نیازی به بستن گن ندارند و مدت زمان بستن در این عمل جراحی دو هفته است که در مقایسه با عمل جراحی ساکشن سنتی و لیپولیز این مدت بسیار کوتاه تر می باشد . در عین حال بستن گن به مدت 30 الی 40 روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می شود .
 • جمع شدن پوست در لیپوماتیک Lipomatic نسبت به روش‌های دیگر بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی به مراتب بهتر می‌باشد.
 • در لیپوماتیک Lipomatic بیحسی موضعی کافیست و بیمار درد ندارد در حالیکه در روش‌های دیگر چنانچه با بیحسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و نیاز به داروهای آرام‌کننده و خواب‌آور و حتی بیهوشی خفیف می ‌باشد.
 • ریسک عفونت در این عمل جراحی بسیار کم تر می باشد .
 • تورم و ترشحات پس از عمل لیپوماتیک Lipomatic بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا ۳۶ ساعت طول می‌کشد در حالیکه در روش‌های دیگر ساکشن طولانی‌تر است.
 • احتمال آمبولی چربی در لیپوماتیک Lipomatic نسبت به روش‌های دیگر ساکشن بسیار کم می‌باشد و تاکنون گزارش نشده است.
 • این عمل جراحی برعکس روش های دیگر نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از انجام عمل می تواند به خانه باز گردد .
 • خستگی و کوفتگی پس از عمل لیپوماتیک Lipomatic نسبت به روش‌های دیگر به مراتب کمتر است.
 • با توجه به این موضوع که در روش لیپوماتیک جمع شدن پوست به نسبت روش های دیگر بهتر می باشد اما در برخی افراد میزان شلی و افتادگی پوست زیاد می باشد و فرد باید برای جراحی مجدد اقدام کند . عمل جراحی بعد از لیپوماتیک به نسبت افرادی که با روش لیپوماتیک چربی‌هایشان از بین نرفته است عمل سبک‌تر و با برش‌های کمتری خواهد بود.

عوارض لیپوماتیک

انجام این عمل جراحی علاوه بر مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد که در ادامه شما را با عوارض لیپوماتیک آشنا خواهیم کرد .

 • تا به الان هیچ عوارض جدی برای انجام این عمل جراحی گزارش نشده است و تنها مورد خاصی که ممکن پیش بیاید حساسیت فرد به داروی بی حسی لیدوکائین می باشد که این مشکل در کسانی که سابقه حساسیت به ماده و یا مشابه این ماده را دارند قابل شناسایی و پیشگیری می باشد .
 • خونریزی و کبودی در کسانیکه داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین، وارفارین و… مصرف می‌کنند با توجه به نوع دارو می‌بایست از مدتی قبل از لیپوماتیک قطع شود. بامصرف برخی داروها شاهد خواهیم بود که فرد مسموم می‌شود این به دلیل اختلال داروهای مصرفی با داروهای زمان جراحی است که باید قبل از جراحی به جراح مورد نظرتان این موضوع را اعلام نمایید تا با تغییر یا قطع مصرف داروها از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آورد.
 • ممکن است محل جراحی در افراد عفونت کند ، برای جلوگیری از این عارضه خطرناک باید به یک مرکز معتبر و بسیار تمیز برای عمل خود مراجعه کنید .
 • همان طور که گفتیم عمل لیپوماتیک خطر آمبولی را نداشته و یا خیلی کم می باشد و این مشکل با استفاده از روش های نوین ارائه شده و میزان جربی مجاز برای تخلیه چربی ها قابل حل می باشد و به همین دلیل جراحان به افرادی که اضافه وزن بالایی را دارند توصیه می کنند تا جراحی را در چند مرحله و یا چند جلسه انجام دهد . البته این مسئله برای افرادی که دارای وزن ایده‌آل و یا چاقی موضعی هستند در طی یک جلسه قابل اجرا خواهد بود و مخاطره‌ای نخواهد داشت. بنابراین بدون نگرانی می‌توانید صاحب یک اندام زیبا و تراشیده شوید

عوارض لیپوماتیک

این عمل جراحی یک روش لاغری است که شما می توانید به سادگی و به دائمی با آن به تناسب اندام خود برسید . عمل جراحی لیپوماتیک به شما این کمک را می کند تا بافت چربی های قدیمی از زیر پوست شما کشیده شود و اندام شما تراشیده و زیبا تر دیده شود . در واقع با انجام این عمل جراحی سلول های چربی زیر پوست شما به طور کلی از بین می رود و این از بین بردن چربی ها به صورت دائم و همیشگی می باشد . برای این که بتوانید یک اندام زیبا و ایده آل را داشته باشید می توانید روش های مختلفی را در نظر بگیرید اما با گذشت زمان و رها کردن ورژیم و ورزش دوباره شاهد چاقی و اضافه وزن در اندام خود خواهید بود اما عمل جراحی لیپوماتیک این اطمینان را به شما می دهد که در صورت از بین رفتن چربی ها بازگشت آن ها تقریبا غیر ممکن می باشد مگر این که فرد مورد نظر نکات مهم را رعایت نکنید و تغذیه و عادات غذایی اشتباهی را پیش رو بگیرد .

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مقاله هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
کاشت مو بدون جراحی
نوشتهٔ بعدی
لیپوماتیک ران

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.