ما در این مقاله سعی داریم شما را با تزریق ژل خط خنده آشنا کنیم. یکی از ویژگی هایی که در صورت وجود دارد چین و چروک های وابسته به لب و بینی که اغلب آن ها را با نام خط خنده نیز می شناسند، اگر فردی بخواهد این خط را از بین ببرد باید تزریق ژل خط خنده انجام دهد. این ویژگی با افزایش سن بیشتر خودش را نشان می دهد که این معمولا به شکل دو خط با چروک ظاهر می شود که از دو سمت بینی به گوشه لب ها می رسند و گونه را از لب بالا جدا می کنند.حالت های صورت مدتی که می گذرد و در طول زمان مانند لبخند و خندیدن همراه با کاهش کلاژن پوست که به دلیل افزایش سن رخ می دهد علت ظاهر شدن این خطوط در پوست هستند که این نوع ویژگی های صورت با افزایش سن رخ می دهد و هر چه سن فرد بالا تر برود خط لبخند خود را بیشتر نشان می دهد. یکی از روش هایی که آن دسته از افراد که می خواهند این خط لبخند را از بین ببرند تزریق ژل خط لبخند است.

تزریق ژل خط خنده

نوع فیلر تزریقی به صورت

فیلر های هیالورونیک اسید شامل موارد زیر می شوند:

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده : هنگامی خط خنده نمایان می شود ک فرد در حال صحبت کردن یا در حال خندیدن باشد، اما برخی از افراد حتی زمانی که صحبت نمی کنند و نمی خندند هم مشخص است و به صورت دائم وجود دارد این ویژگی باعث می شود که جذابیت چهره آن ها کاهش یابد به همین دلیل این افراد دنبال راهی برای از بین بردن خط لبخند هستند که ما یک روشش را که تزریق ژل خط خنده است را در سطر بالا گفتیم.
تزریق ژل خط خنده یکی از پر طرفتار ترین روش ها و ایمن برای از بین بردن خط خنده می باشد که باید توسط بهتربن پزشک انجام شود.

ژل خط لبخند

 

مزایای تزریق ژل خط خنده چیست؟

 • تزریق ژل خط خنده باعث جوانسازی پوست می شود.
 • این روش کاملا ایمن و مقرون به صرفه می باشد.
 • نیازی به استراحت و بستری شدن ندارد.
 • ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی کند.

نحوه تزریق ژل خط خنده

اولین کار برای تزریق ژل خط خنده این است که به دنبال یک پزشک با تجربه و مجرب بگردید، و پس از پیدا کردن پزشک مورد نظرتان به مطب او مراجعه کنید تا پزشک شما را معاینه کند . برای تزریق  ژل خط خنده سه چیز در بازار وجود دارد که بهترین نوع آن ژل های موقتی است ، که از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه شده است و توانسته تاییدیه سازمان غذا و دارو را بگیرد. پزشک در مرحله اول ناحیه ای که قرار است ژل تزریق کند را ضد عفونی می کند و بعد نقاط تزریق را مشخص می کند، بعد از اینکه جایی که قرار است ژل تزریق شود مشخص شد پزشک با توجه به اینکه خط لبخندتان چه مقدار ژل لازم دارد سپس ژل را تزریق می کند.

اقدامات پس از تزریق ژل خط خنده :

 • بعد از تزریق ژل خط خنده بیمار از ماساژ دادن آن ناحیه جدا خودداری کند.
 • هنگام دراز کشیدن و استراحت تا چند روز دو بالشت زیر سر خود قرار دهد.
 • برای کاهش ورم بعد از تزریق ژل خط خنده از کمپرس یخ استفاده کند.
 • بیمار حتما جلسات مربوط به روش تزریق ژل خط خنده را برود تا نتیجه ایده آلی را از تزریق ژل به دست آورد.
 • داروهایی را که پزشک تجویز نموده است راس ساعت استفاده کند تا دچار مشکلی نشود.
 • تا یک هفته از استعمال دخانیات و نوشیدن الکل و غیره خودداری کنند.
 • تا سه روز از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین استفاده نکنند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

مراقبت های بعد از تزریق ژل : تزریق ژل در واقع پر کننده بافت های نرم صورت است و موجب جوانسازی پوست می شود .پس از تزریق ژل خط خنده باید بسیار به این نکته توجه داشته باشید که پس از تزریق ژل خط خنده باید مراقبت های لازم را انجام دهید تا به تنیجه مطلوبی برسید. کاربرد تزریق ژل برای این است که به پوست حجم بدهد و خطوط پوست را رفع کند. به علاوه تزریق ژل ، تزریق بوتاکس، میکروبیلدینگ، لیفت با نخ، تزریق چربی و غیره نیز برای جوانسازی پوست انجام می شود و کار هایی هستند که فرد با انجام این کار ها به نتیجه دلخواه می رسند. با مراجعه به دکتر زیبایی می توانید با توجه به نقاطی که می خواهید کاری در آن قسمت انجام دهید از پزشک  بهترین مشاوره را دریافت کنید و بهترین و مناسب ترین روش را انجام دهید.

بیشترین کاربرد های تزریق ژل

 • رفع خط خنده
 • رفع خطوط اطراف لب
 • حجم دهی گونه و حجم دهی لب
 • رفع خطوط اخم و پیشانی

قیمت ژل خط لبخند

قیمت تزریق خط لبخند با دیگر ژل ها مانند ژل لب فرق دارد و متفاوت است، و هنگام تعیین هزینه مقدار ژلی که می خواهید تزریق کنید و ناحیه جایی که می خواهید در آن جا ژل تزریق کنید با یکدیگر فرق می کند تا جایی که قیمت ژل لب یک فرد با قیمت ژل لب شخص دیگری باهم متفاوت است چرا که مقدار ژلی که یک فرد دوست دارد به لبان خود بزند با فردی دیگر متفاوت است پس در نتیجه قیمت هایشان هم با هم تفاوت دارد پس به این نکته توجه داشته باشید. به یک نکته توجه کنید که اگر ژل را بیش از حد لازم بزنید فرمی که کی گیرد بسیار غیر طبیعی و بد می شود و منجرب به نارضایتی خود آن فرد می شود برای تزریق هرگونه ژلی به دنبال بهترین دکتر و بهترین کلینیک باشید تا از نتیجه کارتان راضی باشید.

ماندگاری اثر ژل تزریقی خط خنده

ماندگاری اثرات ژل، امکان دارد جهت حفظ نتایج فرایند به جلسات دوره ای و تزریق مجدد ژل نیاز باشد. فیلر های کم دوام تر به جلسات دوره ای بیشتری نیاز داشته و به همین دلیل نسبت به فیلر های با دوام تر در مقادیر بیشتری استفاده می شوند. مزیت فیلر های کم دوام قیمت پایین تر آن ها می باشد.

هزینه تزریق ژل خط خنده چقدر است؟

هزینه فیلر پوستی به تعدادی از عوامل بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوشتهٔ پیشین
عوارض عمل لیپوماتیک شکم و پهلو
نوشتهٔ بعدی
هزینه تزریق فیلر

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.